Dekorativno osvetljenje Malog mosta u Zrenjaninu

Dekorativna LED rasveta na Malom mostu oduševila je brojne Zrenjanince kao i mnoge posetioce pred početak manifestacije Dani Piva koja se tradicionalno održava u ovom gradu. Na lukove mosta i rešetkaste nosače postavljeni su LED reflektori koji imaju mogućnost menjanja boje i svetlosne animacije.

– Ovo je jedan lep detalj za naš grad i naše sugrađane, ali i lepa dobrodošlica za sve one koji budu došli u Zrenjanin povodom manifestacije Dani piva. Dekorativna rasveta je dopuna postojećem osvetljenju, a svetiljke smo postavili tako da sama konstrukcija mosta, po kojoj se naš grad prepoznaje, dođe do izražaja. Svi radovi su obavljeni u skladu sa preporukama Zavoda za zaštitu spomenika kulture Zrenjanin, navela je odgovorna inženjerka za javno osvetljenje u Javnom preduzeću za urbanizam, Elvira Rošival Hanđa. Projekat dekorativnog osvetljenja mosta realizovan je u sradnji sa Kompanijom Blagojević, uz tehmičku podršku kancelarije Philips iz Beograda.

Završetak projekta očekuje se tokom septembra, nakon čega će  most zasijati u punom sjaju.